Artikkelit

Julkaisija 19 maaliskuun, 2021 | tekijä Margit Ticklén

0

Ypäjä Isandran tulokset 2020 nostivat Hevosopiston FWB -yhdistyksen Vuoden urheiluhevoskasvattajaksi

Ypäjä Isandra 150 rankingpistettä, Ypäjä Kashmir 48 ja Ypäjä Jeremy 6. Näin tullaan Hevosopiston osalta yhteensä 204 SRL -rankingpisteeseen ja voittoon kilpailussa FWB-yhdistyksen vuodesta 2014 jakaman Vuoden…
Rekisteröidy tai kirjaudu sisään lukeaksesi loput artikkelista.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Tietoja kirjoittajasta

Kirjoittanut hevosalaan liittyviä lehtiartikkeleita vuodesta 2000. Toimittanut lisäksi MMM:n oppaan Tutustu suomenhevoseen sekä kirjat Suomenratsujen 40 vuotta ja Sinin henki, Emman tahto.Takaisin ylös ↑
  • Yhteistyössä

  • sti-aromaa

  • Ruosteen Dressage

  • Helasuo

  • Kilon talli

  • KK Horses

  • HippoSport

  • Getaway Ride in Epidauros